Kiedy początkujący deweloper stawia swoje pierwsze kroki, jego pierwsza aplikacja nosi zazwyczaj nazwę „Hello World!”. Ten wpis jest naszym nieśmiałym „Cześć” do wszystkich fanów marki Cortland. Nie chcemy ograniczać się do sprzedawania fantastycznych produktów i naprawy wadliwych urządzeń. Cortland to przede wszystkim ludzie, którzy czekają w naszych salonach, aby pomóc Wam w wyborze nowego komputera lub nauczyć kilku sztuczek ułatwiających jego obsługę.


I tu narodził się pomysł, abyśmy założyli bloga. Wielu z Was odzywało się do nas za pomocą Facebooka oraz Twittera. Prowadziliśmy długie rozmowy, dzieliliśmy się z Wami naszą opinią, a kiedy było to konieczne, pomagaliśmy rozwiązać problemy ze sprzętem. Dziś ruszamy z nową platformą, na której będziemy starali się gromadzić testy ciekawych produktów, prezentować Wam najnowsze urządzenia (nie tylko od Apple), informować o aktualnych promocjach oraz publikować rozmaite porady, dzięki którym na nowo poznacie Wasze iPhone'y czy MacBooki.


Ale pomimo naszych starań, nie będzie nas tutaj bez Was. Powiedzieliśmy już pierwsze „Hello World!". Teraz Wasza kolej. Czekamy na „Hello Cortland!”. ;)