Jeśli zaobserwowałeś w swoim iPhonie zbyt krótki czas pracy na baterii, niewykluczone, że uległa ona zużyciu i konieczna jest jej wymiana w Autoryzowanym Serwisie Apple. W Cortland wymienisz ją pogwarancyjnie za kwotę 229 złotych*, a na wymieniony akumulator otrzymasz gwarancję Apple.

 

Aby dokonać wymiany baterii należy odwiedzić jeden z salonów Cortland lub skontaktować się z naszym Autoryzowanym Serwisem Apple. W przypadku zlecenia naprawy serwisowej za pośrednictwem kuriera prosimy o wypełnienie specjalnego formularza


Dlaczego warto wymienić baterię w Cortland?

Naprawy dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy ukończyli właściwe szkolenia Apple i wykorzystują tylko oryginalne części zamienne Apple, na które otrzymujesz gwarancję i nie tracisz wsparcia serwisowego Twojego iPhone'a. Warto o tym pamiętać, ponieważ jakakolwiek naprawa dokonywana samodzielnie lub w lokalnym punkcie GSM, uznawana jest za niedozwolona modyfikację i może skutkować odmową serwisowania urządzenia w przyszłości.


Uwaga! Wpisu nie należy traktować jako oferty handlowej. Klient otrzymuje ostateczną wycenę po wykonaniu bezpłatnej diagnozy w naszym serwisie. W niektórych sytuacjach, np. wgnieciona lub wygięta obudowa, koszt wykonania usługi może ulec zmianie. 

* Cena dotyczy modeli iPhone 5S / SE / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus

W przypadku iPhone'a X / XR / XS oraz XS Max jest to 319 zł.

__________________

 

___________

 

Następny artykuł:

 

Dlaczego MacBook Air to idealny komputer na studia?

Studiowanie nie musi być trudne. Twój MacBook pomoże Ci wszystko ogarnąć!