29 stycznia rozpoczął się bezpłatny program naprawczy wybranych adapterów, które zostały dołączone do urządzeń Apple wyprodukowanych między 2003 a 2015 rokiem. Właścicieli wspomnianych adapterów zapraszamy do naszego Autoryzowanego Serwisu Apple. Wymiana na nowy, pozbawiony wad egzemplarz, jest oczywiście darmowa i odbywa się od ręki lub w ramach naprawy door-to-door.


Aby sprawdzić, czy Twój adapter kwalifikuje się do bezpłatnej naprawy, sprawdź, czy posiada on wykropkowany, 4 lub 5 cyfrowy numer w wewnętrznej części. Przeprojektowane zasilacze, które pozbawione są wad i nie wymagają wymiany, mają 3-literowy kod regionalny w gnieździe (EUR, KOR, AUS, ARG lub BRA). Porównaj adapter dołączony do Twojego urządzenia z poniższą grafiką. Jeśli sklasyfikowałeś swój adapter jako wadliwy, prosimy o kontakt z naszym serwisem.
Pamiętaj, że procedura wymiany wadliwych adapterów odbywa się w oddziałach Cortland od ręki, co oznacza, że z nowym, w pełni sprawnym adapterem wrócisz do domu jeszcze tego samego dnia! Nie wymagamy również numeru seryjnego urządzenia, do którego adapter był dołączony w zestawie.


Więcej informacji pod numerem telefonu 22 257 00 02 (w godz. 9-17)


__________________

 

Twój wyświetlacz jest cały, ale chciałbyś zabezpieczyć się przed jego rozbiciem w przyszłości? Pamiętaj o używaniu szkieł ochronnych oraz pokrowców. Pomyśl także o dodatkowym ubezpieczeniu, które możesz dokupić w dniu zakupu iPhone'a. Uchroni Cię ono przed wysokimi kosztami naprawy, kiedy Twój iPhone upadnie na chodnik, zostanie zalany lub skradziony. Dowiedz się więcej o Pakiecie Bezpieczeństwa Cortland.Podobne artykuły
 

1. Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhonie? 5 prostych kroków, dzięki którym przy połączeniu, zamiast nudnego dzwonka, usłyszysz swoją ulubioną piosenkę!

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienić dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. Jak przenosić komputer zimą? Ujemne temperatury, zwłaszcza o poranku, nie powinny już nikogo dziwić. Jak dbać o komputer, aby w wyniku transportu nie utracić cennych danych lub po prostu, uchronic się przed wizytą w serwisie?

  

Dziękujemy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!