Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy do oferty naszego Autoryzowanego Serwisu Apple nowy program wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie już od 659 złotych. Bez utraty gwarancji!


Aby dokonać wymiany wyświetlacza należy odwiedzić jeden z salonów Cortland lub skontaktować się z naszym Autoryzowanym Serwisem Apple. Proponujemy kontakt telefoniczny (tel. 22 257 00 02 w godz. 9-17) lub za pomocą formularza kontaktowego.

Wymiana wyświetlacza w iPhonie - Cennik

 

iPhone 7 Plus 759,00 zł
iPhone 7 659,00 zł
iPhone 6s Plus 759,00 zł
iPhone 6s 659,00 zł
 iPhone 6 Plus 759,00 zł
iPhone 6

659,00 zł

iPhone 5s 659,00 zł
iPhone 5c  659,00 zł
iPhone SE 659,00 zł

 


Dlaczego warto wymienić rozbity wyświetlacz w Cortland?
 


Naprawy dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy ukończyli właściwe szkolenia Apple i posiadają certyfikat Apple Certified Macintosh Technician. Ponadto korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych Apple, na które otrzymujesz aż 90 dni gwarancji, a wymieniając rozbity wyświetlacz w Cortland, nie tracisz podstawowego okresu gwarancyjnego swojego iPhone’a! Warto o tym pamiętać, ponieważ jakakolwiek naprawa dokonywana samodzielnie lub w lokalnym punkcie GSM, uznawana jest za niedozwolona modyfikację i skutkuje utratą gwarancji.


Uwaga! Wpisu nie należy traktować jako oferty handlowej. Klient otrzymuje ostateczną wycenę po wykonaniu bezpłatnej diagnozy w naszym serwisie. W niektórych sytuacjach, np. wgnieciona lub wygięta obudowa, koszt wykonania usługi może ulec zmianie. 

__________________

 
Twój wyświetlacz jest cały, ale chciałbyś zabezpieczyć się przed jego rozbiciem w przyszłości? Pamiętaj o używaniu szkieł ochronnych oraz pokrowców. Pomyśl także o dodatkowym ubezpieczeniu, które możesz dokupić w dniu zakupu iPhone'a. Uchroni Cię ono przed wysokimi kosztami naprawy, kiedy Twój iPhone upadnie na chodnik, zostanie zalany lub skradziony. Dowiedz się więcej o Pakiecie Bezpieczeństwa Cortland.


Podobne artykuły
 

1. Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhonie? 5 prostych kroków, dzięki którym przy połączeniu, zamiast nudnego dzwonka, usłyszysz swoją ulubioną piosenkę!

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienić dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. Mophie Juice Pack dla iPhone'a. Potężny zastrzyk energii dla Twojego iPhone'a w solidnej obudowie. Iealny dla osób, którym bateria nie starcza na cały dzień.
  

Dziękujemy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!