Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy do oferty naszego Autoryzowanego Serwisu Apple nowy program wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie już od 659 złotych. Bez utraty gwarancji!

 


Aby dokonać wymiany wyświetlacza należy odwiedzić jeden z salonów Cortland, zlecić naprawę door-to-door lub skontaktować się z naszym Autoryzowanym Serwisem Apple. Proponujemy kontakt telefoniczny (tel. 22 257 00 02 w godz. 9:00-17:00) lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

Wymiana wyświetlacza w iPhonie - Cennik

 

iPhone X 1479,00 zł
iPhone 8 Plus 859,00 zł
iPhone 8 779,00 zł
iPhone 7 Plus 859,00 zł
iPhone 7 779,00 zł
iPhone 6s Plus 859,00 zł
iPhone 6s 779,00 zł
 iPhone 6 Plus 859,00 zł
iPhone 6 / SE

659,00 zł

iPhone 5s / 5c / 5 629,00 zł

 

 

Jaki jest czas oczekiwania? 


W przypadku oddziału Cortland na ul. Ratajczaka 19 (Poznań) wymiany wyświetlaczy w iPhone'ach 6s / 6s Plus / 7 oraz 7 Plus dokonujemy od 30 minut do 2 godzin, jednak wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na wizytę, np. poprzez rozmowę telefoniczną. Jeśli posiadasz inny model iPhone'a lub chciałbyś dokonać naprawy w innym oddziale, szacunkowy czas oczekiwania wynosi około 14 dni.

 


Dlaczego warto wymienić rozbity wyświetlacz w Cortland?
 


Naprawy dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy ukończyli właściwe szkolenia Apple i posiadają certyfikat Apple Certified Macintosh Technician. Ponadto korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych Apple, na które otrzymujesz aż 90 dni gwarancji, a wymieniając rozbity wyświetlacz w Cortland, nie tracisz podstawowego okresu gwarancyjnego swojego iPhone’a! Warto o tym pamiętać, ponieważ jakakolwiek naprawa dokonywana samodzielnie lub w lokalnym punkcie GSM, uznawana jest za niedozwolona modyfikację i skutkuje utratą gwarancji.


Uwaga! Wpisu nie należy traktować jako oferty handlowej. Klient otrzymuje ostateczną wycenę po wykonaniu bezpłatnej diagnozy w naszym serwisie. W niektórych sytuacjach, np. wgnieciona lub wygięta obudowa, koszt wykonania usługi może ulec zmianie. 

 

__________________

 

 
Twój wyświetlacz jest cały, ale chciałbyś zabezpieczyć się przed jego rozbiciem w przyszłości? Pamiętaj o używaniu szkieł ochronnych oraz pokrowców. Pomyśl także o dodatkowym ubezpieczeniu, które możesz dokupić w dniu zakupu iPhone'a. Uchroni Cię ono przed wysokimi kosztami naprawy, kiedy Twój iPhone upadnie na chodnik, zostanie zalany lub skradziony. Dowiedz się więcej o Pakiecie Bezpieczeństwa Cortland.


 

 

Następny artykuł:

 

MacBook Air - idealny komputer dla studenta?

Oto 5 powodów, które sprawiają, że w kwestii komputerów na studia MacBook Air nie ma sobie równych!  

 

Dziękujemy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!