Pokaż nam, jak spędzasz swoje wakacje i wygraj deskę skateboardową z autografem Jamiego Thomasa, obiektywy Olloclip dla iPhone’a lub obudowy Quick Flip dla fotografów.


Wypoczywasz nad morzem, w górach lub nad jeziorem? Nurkujesz z rekinami, jeździsz na rowerze albo przeganiasz dziki, które przywłaszczyły sobie Twój namiot? Uwiecznij tą jedną, niezapomnianą chwilę na zdjęciu lub krótkim filmie i zamieść ją na swoim profilu w serwisie Facebook, Twitter, Instagram lub YouTube, dodając w opisie adnotację #KonkursOlloclip, a my nagrodzimy najciekawsze prace! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 września!


Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na tej stronie.


Jamie Thomas - amerykańska ikona profesjonalnego skateboardingu oraz założyciel Zero Skateboards i Fallen Footwear. Od wielu lat związany z ulicznym skateboardingiem, a od niedawna również członek olloCollective.


Podobne artykuły
 

1. 5 gadżetów, które warto mieć w samochodzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę akcesoriów, które poprawią Twoje bezpieczeństwo oraz wpłyną na komfort jazdy.

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. HUB, czyli porty USB z przepustowością do 5 Gb/s! Brak Ci portów, do których mógłbyś podpiąć myszkę, aparat, iPhone'a lub pendrive? Dzięki HUB-om jesteś w stanie podłączyć na raz aż do siedmiu urządzeń! 
  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Uważasz nasz wpis za przydatny?
Podziel się nim na Facebooku lub Twitterze!