8 czerwca rozpocznie się kolejna już edycja WorldWide Developers Conference, największej na świecie konferencji Apple w całości poświęconej systemom OS X oraz iOS, a także tworzonym na nie aplikacjom i narzędziom.

Informacja o konferencji pojawiła się w dniu dzisiejszym na stronie Apple. Oprócz krótkiej wzmianki o samym wydarzeniu, które odbędzie się między 8-12 czerwca w San Francisco, zamieszczono również grafikę promującą tegoroczną edycję. Próbowaliśmy nieco pobawić się w Sherlocka Holmesa i rozgryźć, co Apple chce nam przekazać za jej pomocą i doszliśmy do wniosku, że w całości składa się ona z dwóch kształtów - koła oraz czworokąta o zaokrąglonych rogach. Co ciekawe, nakładają się one na siebie idealnie na środku, tworząc „epicentrum zmiany” - hasło promujące WorldWide Developers Conference 2015. Czy oznacza to, że podczas czerwcowej konferencji dowiemy się czegoś więcej o systemach iOS oraz OS X? W końcu niewykluczone, że oba kształty symbolizują ikony na poszczególnych systemach - na iOS są one czworokątne, podczas gdy na OS X przeważnie okrągłe. To tylko przypuszczenia, ale kto wie, czym zaskoczy nas Apple? Może 2015 rok okaże się absolutnym przełomem w softwarze Apple i doczekamy się nie dwóch, a jednego systemu, który będzie dostępny zarówno na iPhone’ach, iPadach, jak i komputerach Mac? Czy nasze przypuszczenia okażą się prawdziwe? Przekonamy się 8 czerwca!Podobne artykuły 

1. Test kamery GoPro Hero. Profesjonalne kamery wykorzystywane przez sportów teraz dostępne dla zupełnie nowej grupy odbiorców. 

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. 5 wskazówek, jak iPhone może zwiększyć Twoją produktywność. Przedstawiamy porady, dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności, będziesz bardziej efektywny oraz lepiej zorganizowany...

4. Bezpłatna naprawa kart graficznych w MacBookach Pro. Jeśli zauważyłeś w swoim MacBooku nieprawidłowo wyświetlany obraz, sprawdź, czy kwalifikujesz się do bezpłatnej naprawy.
 

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Jeśli spodobał Ci się nasz wpis, prosimy,
poinformuj 
o nim znajomych na Facebooku lub Twitterze!