Apple udostępniło bezpłatnie dla wszystkich użytkowników pakiet iWork, w którego skład wchodzą odpowiedniki programów Word, Excel oraz PowerPoint.

 

Dotychczas pakiet dostępny był wyłącznie dla osób, które zakupiły nowy komputer Mac lub jedno z urządzeń mobilnych Apple po drugiej połowie 2013 roku. Starsi użytkownicy musieli nabyć każdą z aplikacji oddzielnie za kwotę $19.99 (Mac) lub $9.99 (iOS). Linki do pobrania znajdują się na dole wpisu.

 

W ramach iWork zainstalujesz trzy programy: Pages, Numbers oraz Keynote, stanowiące bardzo dobrą alternatywę dla płatnego pakietu Microsoft Office, który także dostępny jest na komputery Apple, ale jego ceny za roczną subskrypcję rozpoczynają się od 199 zł w przypadku wersji edukacyjnej.

 

Oprócz wymienionych wyżej aplikacji do pobrania za darmo są także GarageBand oraz iMovie, zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Pierwszy z programów służy do zabawy z muzyką i z pewnością przypadnie do gustu jej twórcom. Drugi zaś służy do edycji filmów i z całą pewnością wystarczy do nawet bardziej profesjonalnych zastosowań. Za pomocą iMovie swoje materiały montuje m.in. nieANTYfan, którego jeden z filmów możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Pobierz na macOS:
• Pages
• Numbers
Keynote
• iMovie
GarageBand

 

Pobierz na iOS:
• Pages
Numbers
Keynote
iMovie
GarageBand

 

Podobne artykuły

 

1. Którego iPada wybrać? 
Sprawdź, który iPad jest najlepszy dla Ciebie i poznaj różnice pomiędzy poszczególnymi modelami.

2. Kiedy warto wymienić dysk na SSD?
Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Dlaczego MacBook Air to idealny komputer na studia?
Studiowanie nie musi być trudne. Twój MacBook pomoże Ci wszystko ogarnąć!

4. Wymiana baterii w iPhone
Problemy z baterią? W Cortland wymienisz ją za 385 zł!

 

Dziękujemy za Twoją wizytę.
Spodobał Ci się ten wpis?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!