Drake oraz Future udostępnili swój najnowszy mixtape What a Time To Be Alive, którego tytuł nawiązuje do jednego z odcinków amerykańskiego serialu Simpsons. Jest to kolejne już wydawnictwo, które pojawi się ekskluzywnie na Apple Music.


Na początku sierpnia informowaliśmy Was, że pierwszy od 16 lat album Dr. Dre zadebiutuje najpierw na Apple Music. Nie musieliśmy długo czekać, aby otrzymać kolejny exclusive, którym okazał się być mixtape dwójki raperów - Drake’a oraz Future. Obaj Panowie to niezwykle popularni muzycy, którzy mają na swoim koncie dziesiątki najważniejszych nagród muzycznych, ale także wspólne utwory z takimi artystami jak Rihanna, Beyoncé, Nicki Minaj, Lil Wayne, Kanye West czy Justin Bieber.

Co ciekawe, What a Time To Be Alive powstał w zaledwie 6 dni, kiedy Drake przybył na kilka dni do Atlanty. Kanadyjczyk mówi o swojej nowej produkcji, że „jest to mały soundtrack dla ludzi, którzy potrzebowali go właśnie teraz”. Ot, taka niespodzianka dla fanów, którzy nie mogą się już doczekać kolejnego solowego albumu Drake’a, a przy okazji także prezent dla słuchaczy Apple Music, którzy jeśli nie chcą kupować mixtape’u, mogą póki co jako jedyni słuchać go bez żadnych limitów, również offline.

Więcej o najnowszej płycie What a Time To Be Alive dowiecie się z iTunes, natomiast my zachęcamy Was do przeczytania naszego wielkiego porównania Apple Music vs. Spotify


Podobne artykuły
 

1. Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhonie? 5 prostych kroków, dzięki którym przy połączeniu, zamiast nudnego dzwonka, usłyszysz swoją ulubioną piosenkę!

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienić dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. Program naprawczy kamery iSight w iPhone 6 Plus. 22 sierpnia rozpoczął się bezpłatny program naprawczy wybranych iPhone'ów 6 Plus, w których odnotowano problem z kamerą iSight, znajdującą się na tylnej obudowie. 
  

Dziękujemy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!