27 sierpnia Apple zaprosiło wybranych dziennikarzy na specjalną konferencję, która odbędzie się 9 września w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco o godzinie 19:00 czasu polskiego. 


Podobnie, jak w przypadku poprzednich konferencji, wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Aby obejrzeć keynote wystarczy posiadać stałe połączenie z Internetem oraz jedno z poniższych urządzeń:

• iPhone, iPad lub iPod Touch z systemem iOS 7.0 lub nowszym
• komputer Mac z przeglądarką Safari w wersji 6.0.5 lub nowszej
• komputer PC z systemem Windows 10 i przeglądarką Edge
• Apple TV drugiej lub trzeciej generacji z systemem 6.2 lub nowszym

Transmisja rozpocznie się na kilka minut przed godziną 19:00. Będzie ją można włączyć na specjalnie przygotowanej przez Apple stronie internetowej. Przy okazji zachęcamy Was do pobrania darmowych tapet z graficznym motywem dzisiejszej konferencji ("Hey Siri, give us a hint"), a także do obserwowania naszego konta na Twitterze, gdzie na żywo będziemy komentować wydarzenia z San Francisco. Czekamy na Was!Podobne artykuły
 

1. Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhonie? 5 prostych kroków, dzięki którym przy połączeniu, zamiast nudnego dzwonka, usłyszysz swoją ulubioną piosenkę!

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. Program naprawczy kamery iSight w iPhone 6 Plus. 22 sierpnia rozpoczął się bezpłatny program naprawczy wybranych iPhone'ów 6 Plus, w których odnotowano problem z kamerą iSight, znajdującą się na tylnej obudowie. 
  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!