27 sierpnia Apple zaprosiło wybranych dziennikarzy na specjalną konferencję, która odbędzie się 9 września w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco o godzinie 19:00 czasu polskiego. Z tej okazji serwis idownloadblog.com udostępnił okazyjne tapety.


Na zaproszeniu umieszczone zostało hasło Hey Siri, give us a hint, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Hej Siri, daj nam wskazówkę. Widoczna w tle grafika posłużyła kilku fanom produktów Apple do przygotowania okazyjnych tapet na iPhone’a, iPada oraz komputery Mac. Możecie pobrać je bezpłatnie, klikając w wybraną przez siebie wersję, która otworzy w nowej karcie tapetę w wysokiej rozdzielczości. Następnie wystarczy kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszy i zapisać go na dysku lub - jeśli używacie urządzenia mobilnego - przytrzymać palec na grafice, po czym wybrać opcję „zachowaj obrazek”. 


• iPhone (Tapeta 1) (Tapeta 2) (Tapeta 3)
• iPad (Tapeta 1) (Tapeta 2)
• Mac (Tapeta 5K)


źródło: iDownloadBlog.com


Przy okazji zachęcamy Was do obserwowania nas na Twitterze, gdzie 9 września o godzinie 19:00 rozpoczniemy własną relację z tegorocznej konferencji. Czekamy na Was!

 

Podobne artykuły 

1. Jak ustawić własną piosenkę jako dzwonek w iPhonie? 5 prostych kroków, dzięki którym przy połączeniu, zamiast nudnego dzwonka, usłyszysz swoją ulubioną piosenkę!

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. Program naprawczy kamery iSight w iPhone 6 Plus. 22 sierpnia rozpoczął się bezpłatny program naprawczy wybranych iPhone'ów 6 Plus, w których odnotowano problem z kamerą iSight, znajdującą się na tylnej obudowie. 
  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Podoba Ci się nasz blog?
Udostępnij go na Facebooku lub Twitterze!