Apple udostępniło dla wszystkich użytkowników nowe aktualizacje OS X Yosemite oraz iOS 8, które zwiększają bezpieczeństwo systemów, poprawiają ich stabilność, a także wprowadzają kilka nowości, o których więcej dowiecie się z naszego wpisu.


Listę nowości zaczynamy od 
OS X Yosemite. Nowa wersja, oznaczona numerkiem 10.10.5, poprawia zgodność programu Mail z niektórymi serwerami, usuwa problem w aplikacji Zdjęcia, który uniemożliwiał synchronizację z kamerami GoPro, a także pomniejsze błędy w QuickTime Player. Oprócz tego, aktualizacja zwiększa bezpieczeństwo komputera Mac, a także jego stabilność.


Użytkownicy urządzeń z systemem iOS otrzymali natomiast nową wersję z numerem 8.4.1. Listę zmian rozpoczyna wzmianka o naprawie błędu, który uniemożliwiał uruchomienie biblioteki iCloud Music. Oprócz tego, aktualizacja zawiera udoskonalenia oraz poprawki dotyczące Apple Music – usługi muzycznej, o której możecie dowiedzieć się więcej z naszego wpisu.


Nowa wersja OS X Yosemite oraz iOS 8 dostępne są bezpłatnie dla każdego użytkownika. Przed ich wykonaniem zalecamy zrobienie kopii zapasowej.

 

Podobne artykuły 

1. 5 gadżetów, które warto mieć w samochodzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę akcesoriów, które poprawią Twoje bezpieczeństwo oraz wpłyną na komfort jazdy.

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. HUB, czyli porty USB z przepustowością do 5 Gb/s! Brak Ci portów, do których mógłbyś podpiąć myszkę, aparat, iPhone'a lub pendrive? Dzięki HUB-om jesteś w stanie podłączyć na raz aż do siedmiu urządzeń! 

  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Uważasz nasz wpis za przydatny?
Podziel się nim na Facebooku lub Twitterze!