Dr. Dre kazał swoim fanom czekać naprawdę długo - ostatni album amerykańskiego producenta muzycznego oraz członka legendarnego zespołu N.W.A. ukazał się w 1999 roku. Po 16 latach przerwy, dokładnie 9 sierpnia, do iTunes trafi najnowszy krążek Dr. Dre, zatytułowany Compton: A Soundtrack by Dr. Dre.


Jeśli już teraz nie możecie doczekać się premiery, mamy dla Was dobrą wiadomość. Oficjalny profil Apple Music na Twitterze poinformował, że już w czwartek słuchacze usługi muzycznej od Apple będą mogli odsłuchać album przedpremierowo, zanim trafi on do iTunes Store. Niestety, ekskluzywny materiał zadebiutuje o godzinie 18:00 czasu pacyficznego, co oznacza, że w Polsce będzie to godzina 3:00 rano. Mamy jednak nadzieję, że prawdziwych fanów Dr. Dre to nie odstrasza, dlatego jeśli zechcecie zarwać nockę, dołączcie do wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawi sie link do streamingu. Niewykluczone, że będzie on emitowany za pośrednictwem Beats1, czyli stacji, ktorą znajdziecie w Waszych urządzeniach iOS (aplikacja Muzyka, zakładka Radio) oraz programie iTunes. Odsłuch jest oczywiście całkowicie darmowy, ale mogą zostać pobrane opłaty za korzystanie z transferu danych (sieć 3G lub LTE). W przypadku używania Wi-Fi, transmisja jest bezpłatna.


Więcej o najnowszym albumie Compton: A Soundtrack by Dr. Dre dowiedziecie się z iTunes, natomiast my zdradzimy tylko, że towarzyszy on premierze filmu Straight Outta Compton, który opowiada historię grupy muzycznej N.W.A.


Podobne artykuły
 

1. 5 gadżetów, które warto mieć w samochodzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę akcesoriów, które poprawią Twoje bezpieczeństwo oraz wpłyną na komfort jazdy.

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Obudowy UAG dla iPhone'a i iPada. Pokrowce zaprojektowane z myślą o prawdziwych mężczyznach. Pancerna stylistyka spodoba się fanom militariów oraz ciężkiego sprzętu, a jednocześnie zapewni najwyższą ochronę urządzenia...

4. HUB, czyli porty USB z przepustowością do 5 Gb/s! Brak Ci portów, do których mógłbyś podpiąć myszkę, aparat, iPhone'a lub pendrive? Dzięki HUB-om jesteś w stanie podłączyć na raz aż do siedmiu urządzeń! 
  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Uważasz nasz wpis za przydatny?
Podziel się nim na Facebooku lub Twitterze!