Apple udostępniło dzisiaj na swoim kanale YouTube dwie nowe reklamy promujące iPhone’a.


Pierwsza z reklam, zatytułowana „Loved”, skupia się na emocjach, jakie towarzyszą użytkownikom iPhone’ów. Okazuje się, że aż 99% osób, które nabyły telefon od Apple, jest zadowolona z zakupu. W reklamie nie brakuje uśmiechniętych twarzy, dobrej zabawy, i jak zawsze, świetnej muzyki. Druga z nich - „Hardware & Software” - przedstawia jedną z największych zalet urządzeń Apple - gigant z Cupertino skupia się nie tylko na produkcji iPhone’a, ale również oprogramowania do niego, w tym systemu operacyjnego oraz aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik otrzymuje urządzenie kompletne, w których wszystko doskonale współgra i wzajemnie się uzupełnia. 


Podobne artykuły
 

1. 5 gadżetów, które warto mieć w samochodzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę akcesoriów, które poprawią Twoje bezpieczeństwo oraz wpłyną na komfort jazdy.

2.  Kiedy i dlaczego warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. 5 wskazówek, jak iPhone może zwiększyć Twoją produktywność. Przedstawiamy porady, dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności, będziesz bardziej efektywny oraz lepiej zorganizowany...

4. HUB, czyli porty USB z przepustowością do 5 Gb/s! Brak Ci portów, do których mógłbyś podpiąć myszkę, aparat, iPhone'a lub pendrive? Dzięki HUB-om jesteś w stanie podłączyć na raz aż do siedmiu urządzeń! 
  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Spodobał Ci się ten wpis?
Podziel się nim na Facebooku lub Twitterze!