Prowadzisz własny biznes? Pozwól znaleźć się swoim klientom! Skorzystaj z naszego poradnika i dodaj swoją firmę do Apple Maps.


Jak dodać firmę do Apple Maps?

Na początek musisz odwiedzić stronę mapsconnect.apple.com, na której logujesz się się za pomocą konta Apple ID - tego samego, które używasz do zakupów w App Store lub nowego, utworzonego na potrzeby tej czynności. Po udanym logowaniu pojawi się możliwość wyboru języka (na liście znajduje się także polski) oraz otrzymywania powiadomień związanych z usługą. Kliknij Gotowe i akceptuj warunki korzystania.

 
Po przejściu do ekranu głównego możesz sprawdzić, czy Twoja firma znajduje się już w mapach Apple. Wpisz jej nazwę oraz adres (zazwyczaj wystarczy samo miasto). Jeśli nie znalazłeś jej na liście, kliknij Dodaj miejsce i uzupełnij podstawowe informacje: nazwę, adres, godziny otwarcia, dane kontaktowe, status miejsca, kategorię główną, kategorie uzupełniające oraz linki do portali społecznościowych. 

 Jeśli wszystkie kroki zostały wykonane poprawnie, w Apple Maps wkrótce powinna pojawić się nowa ikonka reprezentująca Twój biznes. Gdybyś w przyszłości potrzebował zaktualizować firmowy profil, np. o nowe dane kontaktowe lub godziny pracy, zaloguj się ponownie na tej samej stronie i skorzystaj z opcji edycji.

źródło: iMorePodobne artykuły
 

1. Którego iPada wybrać? Sprawdź, który iPad jest najlepszy dla Ciebie i poznaj różnice pomiędzy poszczególnymi modelami.

2.  Kiedy warto wymienic dysk na SSD? Zamiast wydawać kilka tysięcy złotych na nowy komputer, warto unowocześnić i przyspieszyć obecny. W jaki sposób? Wymieniając tradycyjny dysk twardy na SSD. 

3. Dlaczego MacBook Air to idealny komputer na studia? Studiowanie nie musi być trudne. Twój MacBook pomoże Ci wszystko ogarnąć!

4. Wymiana baterii w iPhone. Problemy z baterią? W Cortland wymienisz ją za 385 zł!

  

Dziękujęmy za Twoją wizytę.
Spodobał Ci się ten wpis?
Podziel się nim na Facebooku lub Twitterze!