Niewykluczone, że właśnie rozpocząłeś naukę w obcym mieście i przez pierwsze tygodnie będziesz czuć się zagubiony nie tylko na uczelni, ale również spacerując po ulicach metropolii. Cortland pokłada dużą wiarę w młodych, dlatego wybraliśmy dla Ciebie aplikacje, które ułatwią Ci start w nowym miejscu.

Czytaj więcej...

Netflix, jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD, jest już dostępny w naszym kraju. Jak z niego korzystać na urządzeniach Apple? Ile to kosztuje i jakie produkcje koniecznie trzeba zobaczyć?

Czytaj więcej...

Aplikacja UP by Jawbone została uznana przez serwis The Verge najlepszą aplikacją fitnessową 2015. Co prawda werdykt dotyczy wersji na Androida, ale w App Store dostępna jest również identyczna aplikacja na iPhone’a.

Czytaj więcej...

Kilka dni temu w App Store pojawiła się nowa - i co najważniejsze polska! - aplikacja PointOut, której głównym zadaniem jest powiększenie oraz wyróżnienie wybranego fragmentu zdjęcia, aby można je było szybko udostępnić znajomym. O programowaniu, procesie tworzenia oraz narzędziach niezbędnych w kodowaniu rozmawiamy z jej twórcą - Markiem Moi.

Czytaj więcej...

Pixelmator, jeden z najbardziej zaawansowanych programów do edycji obrazów na iOS, jest już dostępny na iPhone’a. Jeśli wcześniej kupiliście wersję na iPada, możecie pobrać ją bezpłatnie. W innym wypadku musicie się przygotować na wydatek €4.99.

Czytaj więcej...

4-go maja na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Tego dnia świętuje nie tylko społeczność fanów, ale również osoby publiczne i instytucje. Z pewnością znacie na pamięć większość filmowych dialogów, ale czy potraficie wymienić pięć gier z logiem Star Wars, które dostępne są m.in. w App Store?

Czytaj więcej...


Momentum to stworzony przez trójkę programistów osobisty dashboard, zaprojektowany, aby pomóc użytkownikowi w znalezieniu inspiracji, skupienia się i zwiększenia swojej produktywności za każdym razem, kiedy ten otworzy nową kartę. Brzmi obiecująco, prawda?

Czytaj więcej...

Widżety, czyli system powiadomień i prostych akcji, które wprowadzone zostały wraz z ósmą odsłoną systemu iOS, oferują wiele możliwości. Zazwyczaj służą do szybkiego podglądu informacji pogodowych czy newsów, jednak może się to zmienić za sprawą Cromulent Labs.

Czytaj więcej...

Do 13 lutego trwa promocyjna cena na wybrane aplikacje z kategorii Produktywność. W specjalnej paczce znalazło się pięć licencji Premium o łącznej wartości 185 dolarów. Wśród nich m.in. Evernote, Pocket oraz Wunderlist.

Czytaj więcej...

W polskim App Store, sklepie z aplikacjami dla urządzeń z systemem iOS, pojawiła się nowa zakładka „Made in Poland”, która w całości została poświęcona aplikacjom, albumom muzycznym, książkom oraz filmom, które powstały w naszym kraju.

Czytaj więcej...